* Sony.voDoo.Ro *
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


FoRuMUL SeRvERuLuI [*] Sony.voDoo.Ro [*]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Suferim de admin !!!

In jos 
+2
r3fl3x
replay
6 participan?i
AutorMesaj
replay
Admin pe server !!!
Admin pe server !!!



masculin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 31
Localizare : crangashi
Server preferat : : Parkour , fotbal , femei etc ;))
Arma preferata : : FunkY
Data de inscriere : 25/05/2008

Suferim de admin !!! Empty
MesajSubiect: Suferim de admin !!!   Suferim de admin !!! Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 7:07 pm

Nick : Replay

Acum cateva zeci de minute jucam pe harta de_dust2 ... normal naveam nicio treaba cu nimeni ..... deodata primesc slapp de vreo 2-3 cu 2dmg fara sa fac nmk ...pur si simplu jukam ... il intreb pe bunul " admin " GODZILA .Il intreb de ce ? si el nu a spus nimic si mi-a dat llama ... porma a zis k cik domle ai dat flash aiurea ... mai erau 2 admini pe server REFLEX & ADRYANA*4*STEFY ....cu asha admini nu mai putem juca counter strike .... acest zeu GODZILA cred k sar pricepe foarte bine la SOLITAIRE ar fi un good akolo :-j ....
Sus In jos
r3fl3x
Admin pe server !!!
Admin pe server !!!



masculin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Server preferat : : sony.vodoo.ro
Arma preferata : : AK47
Data de inscriere : 19/07/2008

Suferim de admin !!! Empty
MesajSubiect: Re: Suferim de admin !!!   Suferim de admin !!! Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 7:11 pm

da adryana ia spus sa-l lase impace inainte sa ii dea llama el nu la lasat ia dat llama eu i-am scos shi i-am zis sa il lase impace dupa mi-a zis k ce suferi de admin ce te bagi peste mn shi ma shi amenintzat .... asta a insemnat k are 2peu k el joaca de 5 zile shi eu joc de pe primu srv cscrazy.idle.ro shi el de 5 zile ( daca a jucat 5 zile ) ma amenintza shi astea ...
Sus In jos
https://sony.canadian-forum.com
replay
Admin pe server !!!
Admin pe server !!!



masculin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 31
Localizare : crangashi
Server preferat : : Parkour , fotbal , femei etc ;))
Arma preferata : : FunkY
Data de inscriere : 25/05/2008

Suferim de admin !!! Empty
MesajSubiect: Re: Suferim de admin !!!   Suferim de admin !!! Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 7:15 pm

Arrow adevarat cu faza de 5 zile ... sunt oameni vechi pe server si astea si a venit " GODZILA" sa faca legea :O :O :-/ .... noooooo .... nu merge nici asha Wink
Sus In jos
aNdy_
Admin pe server !!!
Admin pe server !!!
aNdy_


masculin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 35
Localizare : PaJuRa
Server preferat : : n-am
Arma preferata : : deagle / m4a1 / awp
Data de inscriere : 12/07/2008

Suferim de admin !!! Empty
MesajSubiect: Re: Suferim de admin !!!   Suferim de admin !!! Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 7:33 pm

replay nici tu nu esti vreun sfant ...
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/RpC
replay
Admin pe server !!!
Admin pe server !!!



masculin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 31
Localizare : crangashi
Server preferat : : Parkour , fotbal , femei etc ;))
Arma preferata : : FunkY
Data de inscriere : 25/05/2008

Suferim de admin !!! Empty
MesajSubiect: Re: Suferim de admin !!!   Suferim de admin !!! Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 7:36 pm

gaucho satzi spun nu`s sfant dar nici k el frate ... crede-ma
Sus In jos
AdRyAnNa*4*St3fy
SpOnSoRu & Bo$$
SpOnSoRu & Bo$$
AdRyAnNa*4*St3fy


feminin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 31
Localizare : bucuresti
Server preferat : : sony.voodoo.ro
Arma preferata : : m4a1
Data de inscriere : 19/07/2008

Suferim de admin !!! Empty
MesajSubiect: Re: Suferim de admin !!!   Suferim de admin !!! Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 7:40 pm

nu e prima data knd se intampla faze de genul asta Exclamation
o regula de baza : nu se da ban pe ip fara poze!!!
Acest admin da ban pe ip fara poze sub argumentu k :"se vedea clar k are cod nu mai trebuie poze".
Pe langa aceste faze , faza care se comenteaza mai sus cu "slap pt un flash" ceea ce mi se pare inadmisibil sa dai slap cu 6 dmg pt k un player a aruncat un flash gresit . Eu de multe ori le dau gresit se intampla oricui se baga cineva deviaza flash etc...nu cont asta!! ceaa ce conteaza e ca nu se da slap pt un aja motiv mai ales cu dmg mai mare de 0 !!!! yo ma iau de respectivu admin "godzila...etc" ji ii zic sal lase pe player in pace....el se certa in continuare ....ji playerul a primit Llama.
Adminul R3f3x ia scos Llama ....a urmat ...harta s-a schimbat.!
El ma "striga"...:adriana.. ji imi afirma k nu el ia dat llama playerului k el a dat doar slap cu 6 dmg pt k a dat un flash aiurea ji sustine k acel player intitulat "Replay" l-ar fi injurat sub motivul acesta primind Llama.
CONSIDER K ATUNCI KND AI UN ADMIN NU TREBUIE SA SUFERIM DE EL SA RESPECTAM REGULILE IN PRIMU RAND!!! DAK NU SE POATE ACEST LUCRU ATUNCI NUMAI CERETI ADMIN K SA SUFERITI x(!!!!
PT ACEST LUCRU CER SCOATEREA ADMINULUI PE O PERIOADA NEDETERMINATA!
ATAT AM AVUT DE ZIS! Wink
Sus In jos
http://burn-adryanna.hi5.com
St3fy*4*AdRyAnNa
SpOnSoRu & Bo$$
SpOnSoRu & Bo$$
St3fy*4*AdRyAnNa


masculin
Numarul mesajelor : 164
Varsta : 31
Localizare : bucuresty /crangasi la sm3keri
Server preferat : : *Sony.vooDoo.Ro*
Arma preferata : : ak47/m4a1/awp
Data de inscriere : 25/05/2008

Suferim de admin !!! Empty
MesajSubiect: Raspuns OfICIAL !!!!   Suferim de admin !!! Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 7:59 pm


Raspuns oficial !!!

Urmatoarele leam depistat in logurile serverului pentru cine nu stie logurile sunt niste fisiere care arata comenzile date de catre admini !!!

Am depistat slapu-rile date de catre Godzila !!!
Si cu atatia martori inteleg ca sa dat shi o llama !!! ok !!!
Motivul mi se pare fff absurd un flash !!!


Deci cu toate reclamatile aduse nu numai aceasta shi restu facute in acest topic de ceilalti !!!


Raspunsul meu este adminul : GoDziLLa@yo.logo a ramas fara admin !!!


Acesta nu poate o alta cerere de admin pana pe data de 10 august 2008 inclusiv !!!
COmportamentul lui care va trece pana la acea data va fii hotarator numai shi numai daca acesta va mai juca pana atunci si va mai cere admin !!!

Acestea fiind spuse acesta este raspunsul oficial si va fii luat de toti admini serverului la cunostinta shi in consdirare !!!


Sper sa numai exista cazuri dupa aceasta sentita NU VREAU AMENINTARI SI ETC !!!!


ACEST TOPIC RAMANE DESCHIS COMENTARILOR IN CONTINUUARE !!!!CHIAR DACA A FOST DAT RASPUNSUL OFICIAL !!!
Sus In jos
https://sony.canadian-forum.com
replay
Admin pe server !!!
Admin pe server !!!



masculin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 31
Localizare : crangashi
Server preferat : : Parkour , fotbal , femei etc ;))
Arma preferata : : FunkY
Data de inscriere : 25/05/2008

Suferim de admin !!! Empty
MesajSubiect: Re: Suferim de admin !!!   Suferim de admin !!! Icon_minitimeMier Iul 23, 2008 10:34 pm

ashaa :X
Sus In jos
AdRyAnNa*4*St3fy
SpOnSoRu & Bo$$
SpOnSoRu & Bo$$
AdRyAnNa*4*St3fy


feminin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 31
Localizare : bucuresti
Server preferat : : sony.voodoo.ro
Arma preferata : : m4a1
Data de inscriere : 19/07/2008

Suferim de admin !!! Empty
MesajSubiect: Re: Suferim de admin !!!   Suferim de admin !!! Icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 4:05 pm

A gresi e omeneste Exclamation dak va vrea pe parcurs poate obtine un alt admin! totul consta in indreptarea acestei faze Wink
Wink cam atat !
Sus In jos
http://burn-adryanna.hi5.com
~Distrugatorul
Admin pe server !!!
Admin pe server !!!



masculin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 34
Localizare : Craiova
Server preferat : : sony
Arma preferata : : awp
Data de inscriere : 25/07/2008

Suferim de admin !!! Empty
MesajSubiect: Re: Suferim de admin !!!   Suferim de admin !!! Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 1:59 pm

io zic sa inchizi topicu:)..nu mai e nimic de zis;)...dak mai vrea admin pe serv..joak in continuare pana pe respectiva data..dupa care face o cerere...si vom vedea ce hotaram:)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Suferim de admin !!! Empty
MesajSubiect: Re: Suferim de admin !!!   Suferim de admin !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Suferim de admin !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» uN aDmIn Te RoG :P
» Cerere Admin
» CeReRe AdMiN bY sNk
» ash dori shi eu admin!!
» cerere admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
* Sony.voDoo.Ro * :: [*] AdMine shi etc [*] :: ~(RecLamaTzI Admini)~-
Mergi direct la: